ING Životní pojišťovna

ING Životní pojišťovna

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ING pojišťovna, a.s., ING Penzijní společnost, a.s. a ING Životná poisťovňa jsou součástí globální finanční skupiny ING. Tato instituce holandského původu nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv pro 85 milionů klientů ve více než 40 zemích světa.

Na území České republiky získalo právě ING (ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, tehdy ještě Nationale-Nederlanden) v roce 1991 jako první zahraniční společnost po pádu komunismu licenci k uzavírání pojistných smluv. ING se specializuje na životní pojištění a dnes se řadí ke špičce mezi poskytovateli tohoto produktu na českém trhu. ING pojišťovna, a.s., která nabízí soukromé zdravotní pojištění působí v ČR od roku 1998.

To, co dělá ING Pojišťovnu jedním z lídrů trhu, je především její profesionální, loajální a zejména proklientský přístup. Poskytuje klientům kvalitní poradenství: vyškolení finanční poradci ING Pojišťovny jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům zorientovat se ve složitém světě financí i v rámci vlastních financí a dodat jim všechny potřebné informace pro jejich sebevědomé a zároveň kvalitní rozhodnutí.

Pro potřeby svých klientů ING Pojišťovna vyvinula široké portfolio produktů životního pojištění. Všechny jsou konstruovány tak, aby mohla být konkrétní pojistná smlouva přizpůsobena konkrétní situaci klienta nejen v okamžiku uzavření, ale také v průběhu trvání pojištění.

Charitky představují novou formu společensky odpovědné komunikace

Příspěvek od Charitek pomůže Jurkovi

Podpora vzdělávání žáků ve školách!

Charitky nadělovaly dárky v kolínské nemocnici

Helenka se i díky Charitkám vypraví za kamarády

Nadácia pre deti Slovenska se zapojuje do projektu Charitky

ING Pojišťovna se zařadila mezi partnery Charitek

Nadace Archa Chantal

Projekt Mentoring začínajících učitelů

Nadácia pre deti Slovenska

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt