ING Pojišťovna se zařadila mezi partnery Charitek

ING Pojišťovna se zařadila mezi partnery Charitek

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ING pojišťovna, a.s., ING Penzijní společnost, a.s. a ING Životná poisťovňa jsou součástí globální finanční skupiny ING. Tato instituce holandského původu nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv pro 85 milionů klientů ve více než 40 zemích světa.

Na území České republiky získalo právě ING (ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, tehdy ještě Nationale-Nederlanden) v roce 1991 jako první zahraniční společnost po pádu komunismu licenci k uzavírání pojistných smluv. ING se specializuje na životní pojištění a dnes se řadí ke špičce mezi poskytovateli tohoto produktu na českém trhu. ING pojišťovna, a.s., která nabízí soukromé zdravotní pojištění působí v ČR od roku 1998.

To, co dělá ING Pojišťovnu jedním z lídrů trhu, je především její profesionální, loajální a zejména proklientský přístup. Poskytuje klientům kvalitní poradenství: vyškolení finanční poradci ING Pojišťovny jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům zorientovat se ve složitém světě financí i v rámci vlastních financí a dodat jim všechny potřebné informace pro jejich sebevědomé a zároveň kvalitní rozhodnutí.

Pro potřeby svých klientů ING Pojišťovna vyvinula široké portfolio produktů životního pojištění. Všechny jsou konstruovány tak, aby mohla být konkrétní pojistná smlouva přizpůsobena konkrétní situaci klienta nejen v okamžiku uzavření, ale také v průběhu trvání pojištění.

ING Životní pojišťovna

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt