AGROTRANS OTICE

AGROTRANS OTICE

Společnost Agrotrans Otice oslavila již 20 let fungování na trhu.

Tuto společnost založil v roce 1993 Ing. Vladimír Poštulka se záměrem prodávat zemědělskou techniku. Nejprve šlo o dánské značky -JF-, Bogballe a Kongskilde. Díky velkému zájmu ze strany zemědělců o speciální zemědělské pneu se firma zaměřila také na provoz zemědělského pneuservisu.

Do roku 2000 společnost budovala stabilní pozici v celé oblasti severní Moravy. K renomovaným značkám přibyla i dopravní a aplikační technika Annaburger. Dalším krokem byl v roce 2006 vznik právnické osoby - Agrotrans Otice s.r.o.

V současné době se společnost zabývá prodejem pícninářské, aplikační, dopravní a manipulační techniky. Zajímavý podíl na prodeji má speciální příslušenství pro traktory jako jsou závěsné spojovací systémy rakouské firmy Scharmüller a přední zvedací zařízení holandského výrobce Zuidberg. K jejich aktivitám patří také předvádění zemědělských strojů v podmínkách jednotlivých zákazníků formou služeb. Mimo to se pravidelně účastní veletrhů, výstav, polních předvádění ap.

O potřeby zákazníků se stará 15 pracovníků, firma si zakládá na otevřeném a komunikativním přístupu ke všem klientům, velká péče je věnována také kvalitnímu záručním a pozáručním servisu.

Společnost Agrotrans Otice se zařadila mezi partnery Charitek

Qiido, nadační fond

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt