Společnost Agrotrans Otice se zařadila mezi partnery Charitek

Společnost Agrotrans Otice se zařadila mezi partnery Charitek

Dokonce tři různé varianty Charitek si nově pořídila společnost Agrotrans Otice, která již oslavila 20 let fungování na trhu.

Společnost Agrotrans Otice založil v roce 1993 Ing. Vladimír Poštulka se záměrem prodávat zemědělskou techniku. Nejprve šlo o dánské značky -JF-, Bogballe a Kongskilde. Díky velkému zájmu ze strany zemědělců o speciální zemědělské pneu, se firma zaměřila také na provoz zemědělského pneuservisu.

Do roku 2000 společnost budovala stabilní pozici v celé oblasti severní Moravy. K renomovaným značkám přibyla i dopravní a aplikační technika Annaburger. Dalším krokem byl v roce 2006 vznik právnické osoby - Agrotrans Otice s.r.o.

V současné době se společnost zabývá prodejem pícninářské, aplikační, dopravní a manipulační techniky. Zajímavý podíl na prodeji má speciální příslušenství pro traktory jako jsou závěsné spojovací systémy rakouské firmy Scharmüller a přední zvedací zařízení holandského výrobce Zuidberg. K jejich aktivitám patří také předvádění zemědělských strojů v podmínkách jednotlivých zákazníků formou služeb. Mimo to se pravidelně účastní veletrhů, výstav, polních předvádění ap.

O potřeby zákazníků se stará 15 pracovníků, firma si zakládá na otevřeném a komunikativním přístupu ke všem klientům, velká péče je věnována také kvalitnímu záručním a pozáručním servisu.

Qiido, nadační fond

AGROTRANS OTICE

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt