HOTEL TIME

HOTEL TIME

Společnost HOTEL TIME, a.s. nabízí kompletní softwarové řešení pro všechny typy ubytovacích zařízení. Společnost zahájila své působení na trhu v roce 2002 založením prvního skutečně on-line hotelového a rezervačního systému HotelTime ®.

HotelTime ®. Na těchto stránkách naleznete informace nejen o online systému HotelTime, ale také o dalších nabízených produktech wellness systému WellnessTime a pokladního a skladového systému Vento. Jsou zde umístěny také informace o službách, jako například obousměrný interface (propojení) systému HotelTime s mezinárodním ubytovacím portálem.

Hlavním produktem společnosti je hotelový software HotelTime. Jedná se o kompletní plně internetový online hotelový software, pro jehož provoz se využívá pouze internetový prohlížeč - není nutné cokoliv instalovat nebo kupovat speciální hardware. Systém HotelTime je nasazován od nejmenších pensionů až po velké hotely. Velkou výhodou produktu je také obchodní model - nejsou zde žádné vstupní investice a placeny jsou pouze měsíční licenční poplatky.

Společnost HOTEL TIME, a.s. dále nabízí řadu dalších softwarů a navazujících služeb. Mezi další produkty patří systém WellnessTime., který umožňuje komplexní správu wellness a sportovních provozů včetně on-line rezervací, prodeje dárkových certifikátů, evidence členů a jejich bonusů apod. a pokladní a skladový systém Vento pro hotelové bary a restaurace.

Charitky a HOTEL TIME společně podpořily Centrum pro dětský sluch

Centrum pro dětský sluch Tamtam

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt