Charitky a HOTEL TIME společně podpořily Centrum pro dětský sluch

Charitky a HOTEL TIME společně podpořily Centrum pro dětský sluch

Řady našich partnerů se aktuálně rozšířily a akciovou společnost HOTEL TIME. Spolupráce přinesla příspěvek Centru pro dětský sluch Tamtam, konkrétně pro malou Nisanur, o které jsme psali už v předchozím příspěvku.

Společnost HOTEL TIME, a.s. nabízí kompletní softwarové řešení pro všechny typy ubytovacích zařízení. Hlavním produktem společnosti je hotelový software HotelTime. Jedná se o kompletní plně internetový online hotelový software, pro jehož provoz se využívá pouze internetový prohlížeč - není nutné cokoliv instalovat nebo kupovat speciální hardware. Systém HotelTime je nasazován od nejmenších pensionů až po velké hotely. Velkou výhodou produktu je také obchodní model - nejsou zde žádné vstupní investice a placeny jsou pouze měsíční licenční poplatky.

Společnost HOTEL TIME, a.s. dále nabízí řadu dalších softwarů a navazujících služeb. Mezi další produkty patří systém WellnessTime., který umožňuje komplexní správu wellness a sportovních provozů včetně on-line rezervací, prodeje dárkových certifikátů, evidence členů a jejich bonusů apod. a pokladní a skladový systém Vento pro hotelové bary a restaurace.

Centrum pro dětský sluch Tamtam

HOTEL TIME

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt