Mary Kay

Mary Kay

Jen málo společností se může chlubit tak bohatým dědictvím jako Mary Kay.

S touhou obohatit životy žen a smyslem pro podnikání vybudovala Mary Kay Ash svou vysněnou společnost, která je vzorem pro ostatní.

Přípravky Mary Kay® jsou prodávány ve více než 35 zemích světa s celkovým ročním obratem 3 miliardy dolarů, celkový počet nezávislých
kosmetických poradkyň překročil hranici 3 000 000. Tento jedinečný příběh úspěchu začal před více než padesáti lety, kdy Mary Kay Ash založila společnost Mary Kay Cosmetics. Dodnes společnost Mary Kay ctí odkaz Mary Kay Ash – inspiruje, obohacuje a motivuje ženy dokázat velké věci.

Přípravky Mary Kay jsou známy svou inovativní péčí o pleť, okouzlující barvou, rozmazlující péčí o tělo a přináší výjimečné výsledky. Ženy všech věkových kategorií vědí, že mohou přípravkům Mary Kay plně důvěřovat. Nezávislé kosmetické poradkyně pomáhají ženám objevovat jejich individuální krásu prostřednictvím prvotřídních přípravků a služeb ušitých na míru, vytváří trvalé a dlouhodobé vztahy. Jedním z důvodů, proč patří zákaznice Mary Kay k těm nejvěrnějším na světě, je ten, že její přípravky jsou bezpečné, přinášejí skvělé výsledky a výhody, které zákaznice očekávají.
Při vytváření přípravků spolupracuje Mary Kay se špičkovými vizážisty, vědci a výzkumníky. Přípravky Mary Kay® jsou pravidelně oceňovány Asociací vizážistů a stylistů ČR - několik přípravků získalo 
titul Nejlepší výrobek roku.

Charitky podpořily opět děti z Klokánku

Nové Charitky pro Mary Kay

Příspěvek od Charitek, jako dárek k narozeninám

Maksym je dalším příjemcem příspěvku od Charitek

Charitky podpořily také Evičku

Podpora pro Honzíka z Klokánku Hostivice

Příspěvek pro děti z Klokánku

Fond ohrožených dětí – nová partnerská nezisková organizace

Fond ohrožených dětí

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt