MORIS design

MORIS design

MORIS design je předním výrobcem prostředků na podporu prodeje, prodejních stojanů (POP a POS) v České republice a největší firmou v tomto oboru v Praze. Na trhu působí od roku 1997. Prodejní stojany značky MORIS design lze najít ve 45 zemích světa včetně Asie a USA.

Specializovaná divize se zabývá realizací komerčních interiérů na klíč. Vyřídí vše od projektové dokumentace, stavebního povolení, návrhu autorského řešení interiéru až po samotnou stavbu a výrobu interiéru na klíč.

Další specializací firmy MORIS design je signmaking neboli označení prodejen. Využívá nejširší škálu polepů foliemi pomocí nejmodernější technologie. Je používán velkoformátový tisk pro interiér i exteriér. Tiskne se na nejrůznější materiály: PVC samolepící fólie, bannery – transparenty, síťovinu, vlajkovinu, papír.

MORIS design vyrábí veškeré druhy světelné reklamy s využitím LED osvětlení. Samozřejmostí je vlastní designová tvorba s 3D vizualizací světelných reklam do reálného prostředí.

Specializovaná divize MORIS distribution je výhradním zástupcem, dovozcem a distributorem značek LED LENSER LEATHERMAN pro Českou republiku a Slovensko. LED LENSER - to jsou špičkově řešené svítilny s nejmodernější LED technologií. LEATHERMAN je synonymem nejvyšší dostupné kvality a nabízí špičkové provedení nástrojů, jako jsou nože, kleště, pilníky a další multifunkční nástroje.

MORIS design se zabývá také výrobou prodejních a výstavních stánků, orientačních systémů a nejrůznějšího značení pro obchodní jednotky, průmyslové budovy, obchodní centra a areály.

MORIS design je držitelem řady národních i mezinárodních ocenění.

Charitky a MORIS design poskytly příspěvek pro Stellu

Hodiny odlehčovací služby pro Moničku

Projekt Charitky oslovil společnost MORIS design

Centrum pro dětský sluch Tamtam

Klub Hornomlýnská

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt