KOFOLA

KOFOLA

Kofola, tradiční česká firma, dělá každý den poctivý a odpovědný byznys. Výroba, domluva s obchodními partnery, nákup našich výrobků spotřebitelem nebo práce zaměstnance, tam všude byste našli hodnoty, na kterých stojí podnikání Kofoly.

V roce 2013 oslavila společnost Kofola své 20 leté působení na trhu. Za jejím založením stojí rodina řeckého rodáka Kostase Samarase. Z původního jednoho pracovního stolu z palet, se stala jednou z nejvýznamnějších firem na poli výrobců nealkoholických nápojů ve střední Evropě.

Skupina Kofola působí v České republice, na Slovensku, v Polsku a Rusku. Ve svých 7 výrobních závodech, z nichž dva jsou v České republice, jeden na Slovensku, tři v Polsku a jeden v Rusku, zaměstnává více než 2000 lidí.

Portfolio zahrnuje kromě tradičního československého nápoje Kofola, dalších 18 značek různých nápojů. Mezi nimi například pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí nebo ovocný nápoj s hroznovou šťávou Vinea.

Každodenní fungování firmy Kofola je spojeno s její misí. S nadšením usilovat o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále hledat nové cesty.

Vizí Kofoly je do roku 2017 být československou jedničkou v gastru a impulsu, udržet postavení v retailu a nabídnout naše nápoje ve zdravější podobě. Stejně jako dosud budeme naše produkty vyrábět s co největší péčí a láskou.

Podpora Jakuba do jeho začátků po opuštění dětského domova

Kofola - nový partner Charitek

Dejme dětem šanci

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt