PHOENIX lékárenský velkoobchod

PHOENIX lékárenský velkoobchod

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, a. s., vznikla v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost významného evropského farmaceutického koncernu PHOENIX group a s počtem 663 zaměstnanců je v současné době jedním z nejvýznamnějších farmaceutických velkoobchodů v České republice. Za více než 20 let své existence vybudovala v ČR silnou základnu šesti obchodních center sjednocených do dvou regionů.se sídlem v Praze a Brně.

Hlavní činností společnosti PHOENIX je profesionální zásobování lékáren, nemocnic a ostatních zákazníků léčivými přípravky, zdravotnickým materiálem, dietetickými přípravky včetně potravin vhodných pro bezlepkovou dietu a ostatním sortimentem převážně zdravotnického charakteru. V současnosti PHOENIX disponuje nejrozsáhlejším portfoliem čítajícím více než 25 000 přípravků, které se neustále rozšiřuje.

Společnost dále poskytuje logistické služby a skladový servis pro významné farmaceutické firmy, farmaceutický informační servis pro lékárny. PHOENIX LV, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 27001 a všech potřebných licencí k provozování své činnosti, je také dlouholetým členem asociace velkodistributorů léčiv AVEL.

Díky neustále se zvyšující kvalitě služeb společnosti PHOENIX, moderní logistice a možnosti dodávek i vícekrát denně se všichni pacienti mohou spolehnout na to, že své léky obdrží včas.

Příspěvek pro Rudu na rozvoj hudebního talentu

Lékárenský velkoobchod Phoenix sdílí poselství Charitek

Dejme dětem šanci

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt