Pokorny & Partner

Pokorny & Partner

Společnost Pokorny & Partner se dlouhodobě zabývá konzultační činností a podporou ve smyslu zvyšování kompetencí a dosahování výkonností.

Prací, na všech úrovních managementu společností, se kterými spolupracuje, dosahují konzultanti Pokorny & Partner rychlé aplikace rozvojových nástrojů a tím i optimální přenos do praxe.

Veškeré moduly, od workshopu, školení až k individuálnímu koučinku, jsou připravovány po detailním posouzení potřeb zadavatele přímo v “terénu” a tím zároveň i na míru konkrétním podmínkám a situaci. Upřednostněn je systémový přístup.

V neposlední řadě pracuje společnost Pokorny & Partner v oblasti zážitkového rozvoje, které se dlouhodobě jeví jako velmi vhodný doplněk ostatních technik. Stranou tak nezůstávají ani principy rozvíjených týmů a společností, ale i postoje jejich členů a zaměstnanců.

Při výběru svých konzultantů Pokorny & Partner klade důraz nejen na vysokou odbornou úroveň, ale i na vlastní praktické zkušenosti z managementu, řízení, personalistiky, marketing apod.

Charitky vyslyšely Evinu prosbu o podporu

Další 3 nové firmy, které předávají dále

Nová organizace zapojena do projektu Charitky

Dejme dětem šanci

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt