Finanční pomoc pro Dášu od Charitek

Finanční pomoc pro Dášu od Charitek

Dalším z pěti dětí, které získaly příspěvek na své konto v programu "Podporuj mě...", je čtrnáctiletá Dáša. Projekt Charitky ve spolupráci se společností T - Mobile podpořil Dášu částkou 10.260,- Kč. Tento příspěvek byl uložen na účet projektu „Podporuj mě…“ pod variabilním symbolem Dagmar a bude jí vyplacen po opuštění dětského domova.

Dáša je čtrnáctiletá dívka, která nemá to štěstí žít a vyrůstat ve spokojené rodině. Je jedním z mnoha dětí, které se z různých důvodů dostaly do dětského domova. Je spíše introvertní povahy, trvá ji delší dobu než se s někým spřátelí, nebo s něčím svěří. Je ale oblíbená u větších i menších dětí pro svou upřímnost a pravdomluvnost. Dáša má velice ráda hudbu, ráda zpívá nebo pravidelně chodí na hodiny zumby.

Jednou přijde den, kdy dokončí studia a bude muset dětský domov opustit. Nebude pro ni jednoduché postavit se na vlastní nohy bez pomoci a zázemí rodiny. Proto Dáše teta v dětském domově poradila, aby se nechala zařadit do projektu „Podporuj mě…“ obecně prospěšné společnosti DEJME DĚTEM ŠANCI.

Jedná se o projekt dlouhodobé finanční podpory dítěte po dobu jeho pobytu v domově s tím, že naspořené prostředkymu budou k dispozici až po opuštění dětského domova a usnadní začátek samostatného života. Naspořená částka může být použita např. na úhradu nájemného, bytového vybavení, financování dalšího studia nebo může být vyplácena postupně formou měsíční renty.

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt