Charitky nadělovaly dárky dětem v kolínské nemocnici

Charitky nadělovaly dárky dětem v kolínské nemocnici

Charitky společně s Nadací Archa Chantal a ING Životní pojišťovnou s předstihem potěšily všechny děti hospitalizované v kolínské nemocnici. Čekala na ně spousta dárků, které našly pod živým stromečkem ozdobeným netradičními „charitkovskými“ ozdobami. Šek na částku 28 728 Kč převzala z rukou zakladatelky projektu Miriam Janyškové a generální ředitelky ING Životní pojišťovny Renaty Mrázové ředitelka Nadace Archa Chantal, Tereza Valentová. Zúčastnil se i primář dětského oddělení MUDr. Hrdlička a ředitel nemocnice v Kolíně MUDr. Petr Chudomel.

Děti v kolínské nemocnici se mohly z vánočních dárků radovat již 9. prosince. Ježíšek v podobě Charitek rozdal dětem hospitalizovaným v dětském pavilonu několik desítek dárků. Některé z dárků si děti po hospitalizaci rovnou odnesou domů a další zůstanou v hernách jednotlivých dětských oddělení, aby dalším dětem zpříjemnily pobyt v nemocnici, což je cílem Nadace Archa Chantal.

Různé hry, knížky, skládačky a výtvarné potřeby pro rozvoj dětí byly zakoupeny z příspěvku ve výši 28 728 Kč, který Nadaci Archa Chantal věnovaly Charitky. Charitky tak opět mohly učinit díky svému originálnímu propagačnímu předmětu, který efektivně využije společnost ING Životní pojišťovna při prezentaci svého vlastního dětského produktu. Výše příspěvku činila 12 % z ceny, za kterou ING Charitky pořídila.

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt