Podporujeme talentovanou zpěvačku Zuzku

Podporujeme talentovanou zpěvačku Zuzku

Projekt Charitky ve spolupráci se společností Total podpořil Zuzanu částkou 6.000,- Kč. Tento příspěvek bude uložen na účet projektu „Podporuj mě…“ pod variabilním symbolem Zuzky a bude jí vyplacen po opuštění dětského domova. Garantem účelného využití naspořených prostředků je o.s. Dejme dětem šanci.

Dětské domovy se snaží usnadnit dětem odchod z domova, ale jejich možnosti jsou velmi omezené. „Odchodné” lze dítěti přiznat pouze do výše 15.000,- Kč, což je na start do samostatného života suma velmi nízká.

Zuzce je 16 let a žije v dětském domově už od svých dvou let. Druhým rokem se učí na SOU v oboru kadeřník. Ale už teď má jasno v tom, že by si chtěla dodělat maturitu. Jejím velkým koníčkem je zpěv, ve kterém je výrazně talentovaná. Už dvakrát vyhrála soutěž „Nejmilejší koncert“, která se pořádá mezi dětskými domovy. Zuzka má jeden sen…aby si někdo v budoucnu všiml toho, v čem je dobrá a podpořil ji. Na svoji biologickou rodinu se Zuzka spoléhat nemůže, a proto je zařazena do projektu „Podporuj mě…“.

Jedná se o projekt dlouhodobé finanční podpory dítěte po dobu jeho pobytu v domově s tím, že naspořené prostředky mu budou k dispozici až po opuštění dětského domova a usnadní mu začátek samostatného života. Pro děti se hledají primárně dlouhodobí podporovatelé, kteří se smluvně zaváží k podpoře dítěte a formou měsíčních splátek mu spoří.

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt