Podpora od Charitek a T-Mobile pomůže i Josefovi

Podpora od Charitek a T-Mobile pomůže i Josefovi

Josef rád sportuje, poslouchá hudbu a pracuje na PC. Uvědomuje si důležitost vzdělání, proto se rozhodl po ukončení učiliště ještě vystudovat nástavbu a udělat si maturitu. Potom ho čeká odchod z dětského domova. Dobře ví, že bez pomoci rodiny to pro něj bude těžký úkol.

Právě pro děti z dětských domovů vyhlásilo o.s. Dejme dětem šanci program "Podporuj mě..." cílený na získávání finančních protřestředků, které by měly dětem bez zázemí fungující rodiny usnadnit přechod do samostatného života.

Jedná se o projekt dlouhodobé finanční podpory dítěte po dobu jeho pobytu v domově s tím, že naspořené prostředky mu budou k dispozici až po opuštění dětského domova a usnadní mu zařazení do "běžného" života. DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. je garantem účelného využití naspořené částky. Pro děti se hledají primárně dlouhodobí podporovatelé, kteří se smluvně zaváží k podpoře dítěte a formou měsíčních splátek mu spoří.

Projekt Charitky ve spolupráci se společností T-Mobile podpořil Josefa částkou 7.480,- Kč. Tento příspěvek bude uložen na účet projektu „Podporuj mě…“ a vyplacen po opuštění dětského domova. Josef může celkovou naspořenou částku použít například na úhradu nájemného, bytového vybavení, financování dalšího studia nebo mu bude vyplácena postupně formou měsíční renty.

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt